zakres usług firmy demater s.c.

Dbamy o walory estetyczne oraz zewnętrzny wizerunek Państwa obiektu poprzez kompleksową obsługę otoczenia nieruchomości. Całoroczne utrzymanie w czystości chodników, placów, parkingów, dróg dojazdowych zapewniają pracownicy będący do Państwa dyspozycji, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt wykonawczy.

Potrafimy także stworzyć i zadbać o niepowtarzalny wizerunek zieleni otaczającej Państwa obiekt. Współpracujemy z osobami posiadającymi wyższe wykształcenie w dziedzinie ogrodnictwa i architektury przestrzennej.


 

Nasi pracownicy zaangażowani w gospodarowanie zielenią, to prawdziwi pasjonaci, mogący sprostać najambitniejszym zleceniom dzięki swojemu doświadczeniu i solidnym przygotowaniu. Wykonujemy projekty zagospodarowania przestrzennego zgodnie z wymaganiami i wizją naszego klienta, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników, tworzy harmonijne połączenie. Nasze ogrody charakteryzuje stonowany koloryt, estetyka i idealne wpasowanie do miejsca w którym się znajdują, co ma istotny wpływ na przyjazne otoczenie firmy i pozytywny, zewnętrzny wizerunek.

Proponujemy Państwu także całoroczną opiekę nad obszarami zielonymi.

Przycinanie krzewów i drzew, szczepienia, nawożenie, podlewanie, koszenie trawników, przygotowanie do sezonu zimowego - wszystko czego rośliny potrzebują, aby dobrze się rozwijać i prezentować. Nasi pracownicy przeszkoleni do tego typu prac, zostaną wyposażeni w najlepszy sprzęt do realizacji usługi, aby sprostać wymaganiom Klienta i utrzymywać wysoki, stały poziom estetyki terenów zewnętrznych.